باربری ابوذر
شرکت حمل و نقل وطن گرد اهواز
باربری اهواز روز
باربری اهواز
باربری اهواز سریع
باربری ابوعلی

حضور و غیاب دانش آموزان

دسته بندی : آذربایجان
تعداد بازدید : 2689

مدرسه هوشمند توانا

با پیشرفت روزافزون دنیای فناوری اطلاعات و نفوذ هر چه بیشتر آن در سالهای اخیر به مدارس ، مدیران مدارس نیز علاقمند به استفاده از آن در جهت پیشبرد اهداف والای آموزشی و تربیتی شده اند. در این راستا گروه طلای نرم به ارائه نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار مدرسه  توانا پرداخته است به دلیل کمبود فضا فقط به معرفی یک بخش کوچک و در عین حال بسیار مهمی از این پکیج کامل نرم افزاری می پردازیم:

بخش مربوط به ثبت نرمات و تهیه کارنامه های دانش آموزی اتوماتیک

ثبت نمرات ( صفحه معلم –  دفتر نمره کلاسی الکترونیکی )

با توجه به برنامه هفتگی تعریف شده توسط معاونین در نرم افزار هوشمند توانا ، با انتخاب کلاس و درس مورد نظر جهت نمره دهی نرم افزار قادر است نام معلم را اتوماتیک تشخیص داده و تمامی جلساتی که آن معلم ، درس خود را در کلاس مورد نظر تدریس می نماید به ترتیب و با تاریخ نشان داده و برای هر جلسه نیز ستونی را برای نمرده هی در اختیار معلم قرار دهد. لازم به ذکر است هر معلم قادر خواهد بود فقط در آن روز و همان ساعت نمره دهی را انجام دهد.

نمره دهی به دو صورت کیفی و کمی صورت می گیرد. همچنین می توانید نوع ارزیابی (شفاهی ، کتبی ، مستمر ، عملی ، پایان و ..) و نوع آزمون ( میان ترم ، پایان ترم ، نوبت اول و دوم و …. ) را برای هر جلسه مشخص نمایید تا بتوان بر اساس گزینش نوع آزمون و ارزیابی کارنامه های مورد نظر را تهیه نمود.

قابلیت دیگر بخش نمره دهی نرم افزار تغییر نوع نمره دهی بر حسب نیاز برای آن جلسه خاص بصورت کمی و یا کیفی می باشد. نکته جالبی دیگری که در مورد نمره دهی در نرم افزار مدرسه توانا وجود دارد این است که معلم می تواند یک امتیاز کلی (مثلاٌ از نمره ۱۰۰ یا ۵ و یا …. ) را برای نمره آن جلسه در نظر گرفته و نمرات دانش آموزان را از آن امتیاز وارد نماید. خود نرم افزار اتوماتیک در هنگام معدل گیری تمامی نمراتی که از امتیاز ۲۰ نیستند را به معیار ۲۰ برگردانده و معدل دانش آموز را محاسبه خواهد نمود و بنابراین نمودارهای مقایسه ای و رشد وی را نیز از امتیاز ۲۰ نمایش خواهد داد.

دفتر حضور و غیاب کلاسی

در صورتی که در هر کلاسی کامپیوتر وجود داشته باشد،  در این صفحه ، معلم قادر است دانش آموزان کلاس را حضور و غیاب کلاسی نماید و همانند دفتر نمره کلاسی کاغذی سابق اکنون حضور و غیبت و تأخیر با ورود را برای تک تک دانش آموزان بصورت الکترونیکی و مکانیزه مشخص و ذخیره نماید.

مدیریت کارنامه های کمی و کیفی ( توصیفی )

در مدارسی با تعداد دانش آموزانی به ویژه بالا یکی از دغدغه های اصلی معاونین آماده نمودن کارنامه های مستمر ، ۳ ماهه و نوبت اول ، دوم و … می باشد. ولی برای حل کامل این مشکل نرم افزار مدیریت هوشمند توانا تمامی انواع کارنامه های مورد نیاز مدارس را با هر نوع ویژگی مد نظر معاونین و قابلیت انعطاف پذیری بالا فراهم آورده است.

سیستم توانا با محیط کاربری آسان و کاربرپسندانه و امکانات کم نظیری که فراهم آورده است سعی در اتوماسیون نمودن مدیریت امورات مدارس و رفع نیازهای اصلی آنها و نیز افزایش رضایتمندی اولیاء دانش آموزان دارد تا با ایجاد ارتباط دو سویه بین مدارس و اولیاء بتواند کمک شایانی در بهبود عملکرد فرزندانشان نماید.

برخی از انواع کارنامه های قابل ارائه در نرم افزار مدرسه توانا:

کارنامه های تهیه شده از نرم افزار مدرسه توانا به دو صورت کمی و کیفی قابل دریافت هستند. یکی از ویژگی های بینظیر نرم افزار مدیریت مدرسه توانا تهیه و چاپ ۲۷۰۰ نوع گزارش می باشد که در قسمت مربوط به کارنامه ها قابل طراحی و سفارش سازی توسط معاونین مدرسه می باشد.

کارنامه های ارزیابی مستمر کمی و کیفی است

می توانید آن را در هر بازه زمانی مورد نظر با هر نوع فیلترینگ و گزینش دلخواهی  تهیه و چاپ نمایید. معدل دانش آموز ، رتبه در مدرسه , رتبه در کلاس , رتبه در پایه به همراه ثبت تمامی ریزنمرات اخذ شده در بازه زمانی مشخص شده و مدنظر معاون محاسبه گردیده است و میانگین نمرات تک تک دانش آموزان به صورت نموداری زیبا و قابل فهم نیز قابل مشاهده است که والدین پس از دریافت کارنامه فرزندانشان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را بنویسند.

 

یکی دیگر از کارنامه های پرطرفدار مدارس کارنامه های ارزیابی مستمر ۳ ماهه کمی و کیفی (توصیفی ) می باشد. نرم افزار مدیریت هوشمند توانا تنها نرم افزاری است که تا کنون توانسته است هر گونه کارنامه کمی و توصیفی ( کیفی ) که مورد نیاز مدارس است را با انعطاف پذیری بسیار بالا و کامل تولید نماید که قطعاً این امر باعث سهولت ، افزایش سرعت ، و دقت کار معاونین محترم مدارس و رضایتمندی مدیران و اولیاء دانش آموزان و نیز بهبود عملکرد فرزندانشان می گردد.

نکته جالب در مورد نرم افزار مدیریت مدرسه توانا این است که در هنگام ثبت نمرات دانش آموزان در سیستم نیاز به اینترنت یا اینترانت ندارید. بنابراین می توان پس از وارد نمودن کلیه نمرات در سیستم  با خیالی آسوده در هر زمان که به اینترنت دسترسی پیدا نمودید کلیه اطلاعات را با یک کلیک به روی وب سایت ارسال نمایید تا از طریق پورتال مدرسه نیز این نمرات قابل مشاهده توسط والدین دانش آموزان باشد.

کارنامه تحصیلی کمی و کیفی (توصیفی ) نوبت اول و دوم

کارنامه ارزشیابی کیفی ( توصیفی ) و کمی

تمامی ریز نمرات دانش آموزان، برای تک تک دروس ، در هر بازه زمانی دلخواه ، به همراه تاریخ دریافت نمرات را می توان مشاهده و چاپ نمایید. در صورتی که نیاز به تهیه گزارش از لیست جزئیات نمرات دانش آموزان مدارس دارید می توانید از این آیتم کمک بگیرید.

 

کارنامه خلاصه نمرات کیفی و کمی دانش آموزان به تفکیک درس و ماه

در این نوع کارنامه هر دانش آموز میانگین ماهانه نمرات تک تک دروس خود را در تک تک ماه های سال به صورت زیر دریافت می نماید.

کارنامه درصدی نمرات ماهانه به تفکیک کلاس و درس

در این نوع کارنامه میانگین نمرات ماهانه در تک تک دروس و تک تک ماه های سال به صورت درصدی در هر کلاس مشخص می گردد.

کارنامه کمی و کیفی ماهانه به تفکیک درس همراه با نمودار معدل

در این نوع کارنامه میانگین ماهانه نمرات دانش آموزان را با ذکر جزییات بیشتری به همراه نمودارهای مربوطه نشان می دهد. این جزییات شامل : رتبه درسی ، معدل ، معدل کلاسی ، جمع نمرات ، معدل ماهانه ، معدل کل دانش آموز ، معدل دانش آموزان کلاس ، نمودار میانگین نمرات ماهانه بر حسب درس و بر حسب ماه می باشد.

 

درصد قبولی نوبت اول و دوم دانش آموزان به تفکیک درس و کلاس

در این نوع کارنامه درصد قبولی دانش آموزان در نوبت اول و دوم  برای کلاس های مورد نظر و تک تک دروس محاسبه خواهد شد.

 

 

شماره تماس دفتر تبریز: ۳ – ۰۴۱۳۵۵۳۹۴۰۱

دفتر ارومیه: ۰۴۴۳۲۲۲۲۷۳۳

شماره موبایل مهندس فربود ستاری: ۰۹۱۹۵۵۵۹۴۲۸ – ۰۹۱۴۸۳۴۸۳۴۲

 

لینک مشاهده نرم افزار مدرسه هوشمند توانا:

http://www.softgold.ir/Product/Index/2

http://tarhandishan.com/software.php?softid=40

www.school1400.ir

فرم تماس با آگهی دهنده

آگهی های ویژه